Prostory vinotéky vhodné ke svatbě, oslavě, firemnímu večírku či posezení s přáteli u Uherského Hradiště

Pokud hledáte vhodné prostory k pronájmu na svatbu, firemní akci, oslavu narozenin, promoce, výročí, eventy s obchodními partnery či posezení s přáteli, pak neváhejte a navštivte naši rodinnou vinotéku U svatého Vavřinca v Ostrožské Nové Vsi.

Zajistíme všechno potřebné k příjemnému prožití a atmosféře celé akce. Nabízíme tedy catering, občerstvení z lokálních surovin či rozsáhlou nabídku sýrů a specialit k vínu jako kapří paštiky a podobné lahůdky. Dále zajistíme živou hudbu v podobě cimbálové muziky. Pro každého hosta drobný dárek v podobě láhve vína s vlastní etiketou na přání. A v neposlední řadě večer plný zábavy, kromě hudby k poslechu i tanci, také řízená degustace vína s přednáškou.

Vinotéka vhodná k oslavě

Vinotéka na Moravě s ochutnávkou

Užijte si řízenou degustaci vín nebo si nechte víno dovézt

V rámci ochutnávky zajistíme občerstvení, ochutnávku přívlastkových vín z našich lokalit a vinic, ale také z dovozu ze zajímavých oblastí. Také můžete navštívit naše rodinné vinice. Nabízíme také dovoz vína po celé ČR od 30 lahví, je dovoz zdarma. Navštivte nás nebo si zarezervujte některý z termínů k pronájmu našich prostor. Nebo můžete přijít na některou z našich řízených degustací s cizojazyčným výkladem vinaře a představení vín, která se koná každý měsíc.

Kontaktujte nás a zarezervujte si některý z atraktivních termínů pro vaši vysněnou oslavu, svatbu či jinou akci dle vašeho přání. Starat se o vás bude příjemný a zkušený rodinný personál, který vám vyjde maximálně vstříc.

Prostory vinotéky

Otevřený moravský vinný sklep