Rodinné oslavy narozenin, výročí s vínem a hudbou

Plánujete rodinnou oslavu kulatin nebo chcete k příležitosti svých narozenin pozvat přátele? Nebo slavíte významné jubileum či výročí v manželství a chcete něco výjimečného? Pak je naše oslava s vínem tou správnou volbou. Nabízíme totiž prostory vinotéky s vinným sklepem na rodinné oslavy, výročí, svatby nebo posezení s přáteli.

Ochutnávka vína s výkladem

Zajistíme zajímavou ochutnávku vín a jako zpestření také odborný a zajímavý výklad, který rozhodně nebude nikoho nudit. Výklad můžeme upravit dle vašich potřeb a dotazů, nabízíme také odborný cizojazyčný výklad od vinaře se soukromou prohlídkou našich rodinných vinic. Dále je možnost objednání cateringu z lokálních a domácích moravských surovin, cimbálové muziky a také vám můžeme připravit láhve vína s vlastní etiketou na přání k příležitosti oslavy či svatby jako dárek pro vaše hosty.

Rodinné oslavy ve vinotéce

Oslavy ve vinařství

Naše vinotéka nabízí prostor pro 40 osob a do vinného sklepa se vejde dokonce 48 osob. Ochutnat můžete nespočet vzorků kvalitních vín nejen z Moravy a Čech, ale také z Austrálie, Nového Zélandu, Chile a dalších zajímavých destinací. Nabízíme také zajímavé odrůdy nově šlechtěných vín jako Medina, Malverina a další.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi zajistíme veškerý servis pro příjemné prožití vaší společenské události. Těšíme se na vás v naší vinotéce v Ostrožské Nové Vsi v srdci Slovácka nedaleko Blatnice.

Vinařství: